Drabinka gimnastyczna

Drabinki gimnastyczne dla dzieci i dorosłych

Drabinka gimnastyczna dla dzieci pomoże utrzymać zainteresowanie dziecka i sprawi, że gimnastyka stanie się ekscytującą przygodą. Bezpłatne wyposażenie pozwala na wybór najciekawszych sprzętów i urządzeń dla Twojego dziecka.

Małe dzieci są bardzo wrażliwe na otoczenie. Oglądanie kreskówek w telewizji, granie w gry komputerowe i odkrywanie możliwości smartfona – dzieci coraz częściej nie mają czasu ani ochoty na aktywność fizyczną. Ćwiczenia na świeżym powietrzu nie są już popularne. Hipodynemia w młodym wieku prowadzi do niefortunnych konsekwencji zdrowotnych.

Ustaw osobiste rekordy bez wychodzenia z domu!

Chcesz trenować samodzielnie, lub razem z bliskimi? Masz dość wyczerpującego chodzenia na siłownię? Półgodzinne ćwiczenia w zaciszu własnego mieszkania to prawdziwa gratka dla zapracowanych. Wspólne podciąganie, pompki, ćwiczenia gimnastyczne pozwalają lepiej komunikować się z członkami rodziny, wzmacniać więzi rodzinne i pozostać aktywnym.

Odciążony brzuch, mocne ramiona, dobrze rozwinięte plecy – to piękno ciała, wigor, zdrowie. Kupno drabinki i kompleksu sportowego dla dzieci to zapewnienie bliskiej osobie opieki i komfortu.

Jak wybrać drabinkę?

Drabinki gimnastyczne wykonane są z drewna lub metalu. Wśród zalet pierwszej opcji jest ciepło naturalnego materiału. Poręcze są przyjemne w dotyku, estetyczne wykonanie dobrze wkomponuje się w każde wnętrze. Ale metal jest mocniejszy, bardziej wytrzymały. Dla najmniejszych dzieci najlepszym wyborem jest model spełniający wysokie wymogi bezpieczeństwa, ale najprościej jest zapytać konsultantów, a oni znajdą najlepsze drabinki ścienne dla Ciebie i Twojego dziecka.

Ustalanie zasad

Kilka prostych wskazówek pomoże Ci wybrać właściwy sposób mocowania ściany wspinaczkowej dla dzieci:

  • Określić wysokość sufitu. Jeżeli produkt będzie przymocowany do ściany, jego wymiary nie mogą być większe.
  • Jeżeli drabinka gimnastyczna ma być zamontowana przy ścianie, należy zwrócić uwagę na dopuszczalny zakres wysokości. Ten typ produktu nie może być montowany do sufitu podwieszanego lub napinanego. Wymagane jest stabilne i solidne podłoże drewniane lub betonowe.
  • Nie należy mocować drabinki gimnastycznej do mało stabilnej ściany, chyba że za nią znajduje się solidna konstrukcja z cegły lub betonu. W przypadku montażu na ścianach z płyt gipsowo-kartonowych należy stosować dłuższe długości.
  • Zestaw zawiera elementy mocujące do montażu na powierzchniach murowanych lub betonowych. Do ścian drewnianych zaleca się użycie innego rodzaju wkrętów.

 

Możliwość komentowania Drabinki gimnastyczne dla dzieci i dorosłych została wyłączona